Warszawa

Al. Jerozolimskie

PN-PT 8:00 - 16:00

SB-ND Nieczynne

Jestem psychologiem

Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie szkolenia, trenerka umiejętności społecznych, praktykiem metody Kid Skills skoncentrowanej na rozwiązaniach, diagnostą zaburzeń ze spektrum autyzmu, ale przede wszystkim szczęśliwa żoną i mamą.

TWS

Jak mogę Ci pomóc

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie szkolenia, trenerka umiejętności społecznych, praktykiem metody Kid Skills skoncentrowanej na rozwiązaniach, diagnostą zaburzeń ze spektrum autyzmu, ale przede wszystkim szczęśliwa żoną i mamą. W gabinecie zajmuję się:

Konsultacja
psychologiczna

Kiedy coś Cię niepokoi, masz potrzebę porozmawiania z psychologiem, omówienia wątpliwości i myśli związanych z problemem – skonsultuj się!
Konsultacja psychologiczna to spotkanie, na którym ustalamy dalszy kierunek pomocy Tobie i Twojemu dziecku. Problemy do konsultacji psychologicznej, którymi się zajmuję: -lęki i depresja -zaburzenia lękowe, nerwicowe -objawy psychosomatyczne -nieradzenie sobie ze stresem -zaburzenia emocjonalne -nieradzenie sobie ze złością i agresją -tiki -trudności w relacjach z rówieśnikami -niska wiara we własne możliwości -ADHD -problemy wychowawcze z dziećmi -ocena rozwoju dziecka od 0 do 3 lat -trudności adaptacyjne przedszkolaka -zaparcia nawykowe -mutyzm wybiórczy -przygotowanie do posiadania rodzeństwa -ocena rozwoju dziecka pod kątem zaburzeń ze spektrum autyzmu i Zespołu Aspergera -ocena gotowości szkolnej dziecka -trudności szkolne i niska motywacja do nauki -zaburzenia koncentracji uwagi -zaburzenia integracji sensorycznej -sytuacja rozwodu rodziców -zaburzenia odżywiania -psychoedukacja nastolatków na temat korzystania z elektroniki -prowadzenie rozmów z kadrą pedagogiczną

Terapia
psychologiczna

Prowadzę indywidualną terapię psychologiczną oraz psychoterapię dla:

-dzieci przedszkolnych
-dzieci szkolnych
-nastolatków
-młodych dorosłych 18+.
Pracuję metodami terapii poznawczo – behawioralnej, ACT oraz terapii skoncetrowanej na rozwiązaniu.

Konsultacje
online

Rodzicu, jeśli nie możesz stawić się bezpośrednio u mnie w gabinecie a masz potrzebę skonsultowania problemu, zapraszam na konsultacje online. Jest to forma przeznaczona dla dorosłych osób.

Kim jestem

Kinga Kowalska

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny w trakcie szkolenia, trenerka umiejętności społecznych, praktyk metody Kid Skills skoncentrowanej na rozwiązaniach, diagnosta zaburzeń ze spektrum autyzmu, ale przede wszystkim szczęśliwa żona i mama. 

Mam dwie cudowne córeczki, które co dzień dostarczają mi mnóstwo wrażeń oraz dzięki nim sprawdzam w praktyce całą wiedzę psychologiczną o dzieciach. Sama przekonuję się na własnej skórze, że nie raz coś nie działa, ale zawsze szukam kolejnych rozwiązań. Niekiedy mam pełnię szczęścia, niekiedy zły dzień i pełno zmartwień, więc doskonale Cię rozumiem jak wygląda prawdziwe życie. 

Znajomi mówią o mnie, że jestem energetyczna, prawdziwa, szczera, konkretna, zarażam śmiechem oraz to co chyba najmilsze to że można na mnie polegać. Lubię słuchać innych i pomagać w problemach. 

Cennik

Psychologiczna

Konsultacja
150 jednorazowo
  •  

psychologiczna

Terapia
120 jednorazowo
  •  

Psychologiczna

Terapia On-Line
140 jednorazowo
  •  

Skontaktuj się ze mną

lub