Witaj w Świecie Formy

„Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: dać z siebie wszystko.”

Świat Formy to

01

Siłownia

Nasza siłownie to nie tylko miejsce z przyrządami do ćwiczeń ale to miejsce gdzie na codzień można się odprężyć i zapomnieć o trudach codziennego życia.

02

Fitness

Marzysz o wspaniałej sylwetce? Nie zwlekaj! W świecie formy pod okiem doświadczonego trenera szybko osiągniesz wymarzoną rzeźbę oraz wzmocnisz ogólną kondycję

03

24/7

Ćwicz kiedy tylko chcesz. Nie ważne czy to poniedziałek czy niedziela, listopad czy maj. Zawsze jesteśmy dla Ciebie

04

Trener personalny

Jeśli nie wiesz jak ćwiczyć, możesz pracować z doświadczonym trenerem personalnym

05

Nowoczesny sprzęt

Ćwicz na profesjonalny sprzęcie, dzięki czemu szybciej osiągniesz swój cel

06

MultiSport

Świat Formy akceptuje kary MultiSport

Trening

BOOT CAMP fitness

Boot camp fitness to nowy rodzaj aktywności fizycznej, który polega na ćwiczeniach grupowych, wyglądających z pozoru jak trening amerykańskich rekrutów. Jeśli lubisz adrenalinę i nowe wyzwania, a jeszcze nie wiesz co to boot camp, koniecznie wpadaj do nasi zobacz jak wyglądają coraz popularniejsze w Polsce treningi.

Trening siłowy

Trening siłowy regularnie wykonywany wpływa korzystnie nie tylko na aspekty estetyczne sylwetki – uczy pokory, cierpliwości i pozwala wyładować negatywne emocje. Siłownia to miejsce będące drugim domem dla mężczyzn, a coraz częściej również kobiet, zakochanych w wymagającym i ciężkim treningu siłowym.

Cardio and HIIT

Trening interwałowy to program ćwiczeń o wysokiej intensywności, w którym naprzemiennie łączysz ćwiczenia wysokowydajnościowe wraz z ćwiczeniami o znacznie mniejszej intensywności lub odpoczynkiem. Z HIIT najchętniej korzystają osoby chcące w krótkim czasie zredukować tkankę tłuszczową, poprawić swoją kondycję, czy zwiększyć masę mięśniową.

Ćwicz jak i kiedy chcesz

Ćwicz jak Ci wygodnie, samemu lub z naszym trenerem.

Ćwicz kiedy chcesz. Jesteśmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Nasi trenerzy

“MotivAQ took me to the next level of my at-home exercising. The instructors are really top-notch, which is amazing considering the low cost of the classes!”
Marcin Lawenda
“Highly recommended! They have such a big variety of classes that I can always find something new and interesting for me based on what I’m in the mood for!”
Katarzyna Wolniak
“I wasn’t the biggest fitness guy, but thanks to MotivAQ I finally found an easy way to workout from home! The classes are easy to follow and go at a good pace.”
Tomasz Zawada

Skontaktuj się
ze mną

Tel. kontaktowy: 796 900 999

email: kontakt@twojastronawww.com

Jak dojechać

Ul. Wyszyńskiego 17, 62-800 Kalisz