Włosy

Wyraź Siebie

beauty center

Strzyżenie damskie dla Ciebie

Strzyżenie
damskie

Włosy są bardzo ważną częścią wizerunku, które w szczególny sposób podkreślają urodę i osobowość. Dlatego tak chętnie o nie dbamy i pielęgnujemy je, aby zawsze wyglądały pięknie i zdrowo. Idealna fryzura to nie tylko zmiana wyglądu, to często wydarzenie, które ma w sobie emocjonalną siłę, takie, które wpływa na poprawę  samopoczucia, daje pewność siebie.

Pielęgnacja
włosów

Strzyżenie włosów to jeden z najważniejszych – jeśli nie najważniejszy – element pielęgnacji dbania o włosy. Strzyżenie nadaje kształt fryzurze, odpowiada za to jak włosy będą się układać i jak będą wyglądać. Aby uzyskać idealny efekt, strzyżenie musi być dopasowane nie tylko do naszych oczekiwań, ale również do rodzajów włosów, do naszej urody, kształtu twarzy i tego jak na co dzień pielęgnujemy i stylizujemy włosy. Końcówki włosów najczęściej ulegają zniszczeniu, przez co stają się suche, łamliwe i rozdwajają się. Regularne podcinanie zniszczonych końcówek to najlepszy sposób na uzyskanie wymarzonego, zdrowego wyglądu włosów. Dlatego właśnie strzyżenie włosów jest kluczowe w ich pielęgnacji.

Proste strzyżenie, dzięki któremu włosy same będą się układać? Czy szalone i niespotykane cięcie, które podkreśli Twoją unikalną urodę i charakter? Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, Styliści z Milek Design stworzą fryzurę idealną dla Ciebie.

Najlepsi
specjaliści

Precyzyjne, profesjonalne strzyżenie, dobrane indywidualnie mogą zapewnić najlepsi Styliści z Beauty Center. Dzięki szkoleniom u najlepszych ekspertów fryzjerstwa oraz wieloletniemu doświadczeniu mieliśmy możliwość rozwinąć swoje umiejętności, aby móc stworzyć idealną fryzurę dla Ciebie.

Kosmetyki

Perfekcyjne cięcie to najważniejsza część wizyty u Stylisty, jednak nigdy nie zapominamy o pielęgnacji! Podczas całej wizyty używamy profesjonalnych, najlepszych produktów, zarówno przy pielęgnacji włosów, jak również podczas ich stylizacji. Z przyjemnością doradzimy, jakich kosmetyków używać w domu, aby Twoje włosy zawsze wyglądały pięknie jak po wyjściu z salonu.

Cennik

 • Strzyżenie
  Strzyżenie 120 zł

  Strzyżenie to skracanie włosów w celu nadania im pożądanego kształtu, zgodnego z: panującą modą; przyzwyczajeniami (upodobaniami) klienta; kondycją skóry i włosów; jakością włosów; charakterem pracy zawodowej klienta.

 • Farbowanie włosów
  Farbowanie włosów 150 zł

  arbowanie włosów to nic innego jak zmiana jego koloru za pomocą środków chemicznych. Klasyczne farbowanie możemy wykonać stosunkowo szybko i nie wymaga ono znajomości wyszukanych technik. W ofercie Salonu Urody „Piękna OdNowa” znajdziemy trwałą koloryzacje włosów siwych, pasemka oraz farbowanie ton w ton, które ma na celu pogłębienie naturalnego koloru włosów klienta. W wyniku farbowania włosów uzyskujemy również inny odcień włosów różniący się od naszego naturalnego o kilka odcieni.

 • Baleyage
  Baleyage 160 zł

  Baleyage jest to forma koloryzacji, która wróciła do łask i cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Bardzo często jest mylona z ombre, ale jest to koloryzacja, która wykonuje się w zupełnie inny sposób niż farbowanie włosów. Baleyage rozświetla włosy i nadaje im objętości. Dobre wykonanie baleyagu wymaga od fryzjera damskiego zręczności, doświadczenia i dobrego dobrania barw.

 • Refleksy
  Refleksy 140 zł

  Refleksy jest to metoda farbowania włosów, która polega na wybraniu kilku pasm włosów i rozjaśnieniu ich maksymalnie o dwa tony. Refleksy odświeżają kolor i nadają fryzurze blasku oraz lekkości.

 • Trwała headlines
  Trwała headlines 220 zł

  Trwała headlines to zabieg na włosy, który polega na uniesieniu włosów od nasady. Stosowany głównie na włosach krótkich, które trwała headlines jest w stanie unieść i sprawić, że włosy będą odbite od nasady głowy. Trwała headlines powoduje lekki skręt włosa, włosy są puszyste, lekkie i miłe w dotyku.

 • Upięcia okolicznościowe
  Upięcia okolicznościowe 260 zł

  Upięcia czy fryzury wieczorowe mają za zadanie podkreślenie i uwypuklenie najkorzystniejszych cech twojej urody. Fryzury okolicznościowe mogą przybierać równe formy.

Dlaczego MY?

Najlepsi specjaliści

Precyzyjne, profesjonalne strzyżenie, dobrane indywidualnie mogą zapewnić najlepsi Styliści z Beauty Center.

Naturane kosmetyki

Najwyższej jakosci naturalne kosmetyki by jeszcze lepiej dbać o Twoje włosy

Zawsze na czas

Nie trać czasu na czekanie w kolejce. Umów wizytę na konkretną godzinie. Przyjdź i siadaj!

twoja strona www

Copyright © 2023 Krzysztof Osiński Twoja Strona Www